czsken

Aktuální podmínky vstupu do ChorvatskaChorvatsko | 18.06.2021

Dne 18.6.2021 byla na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR zveřejněna zpráva oznamující zrušení všech podmínek pro vycestování Čechů do Chorvatska, zavedených z důvodu pandemie COVID-19, viz článek "klikněte zde". V oznámení MZV ČR se uvádí:

Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) zařadilo Česko na seznam zelených zemí tzn. zemí s nízkou mírou rizika nákazy COVID – 19. V souladu s přijatým rozhodnutím štábu civilní ochrany se proto mění podmínky vstupu českých občanů na území Chorvatska. Od 18. 6. 2021 mohou čeští občané vstupovat do Chorvatska za stejných podmínek jako před vypuknutím nemoci COVID-19. Do Chorvatska mohou občané ČR vstupovat na základě platného cestovního dokladu (občanský průkaz nebo cestovní pas) bez dalších náležitostí. Není zapotřebí dokládat potvrzení o tzv. bezinfekčnosti (testy, očkování, prodělání Covid-19), ani vyplňovat příjezdový formulář.

Dále uvádíme užitečný odkaz na sekci "Cestování do Chorvatska" na webu MZV ČR https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/index.html

!!! Upozorňujeme, že za výše uvedené informace nenese společnost JADRAN REALITY, s.r.o. jakoukoliv odpovědnost !!!
Podmínky vstupu do zahraničích států se mohou kdykoliv změnit a je povinností každého občana ČR si před vycestováním tyto podmínky osobně prověřit a také se jimi řídit.

Jadran Reality

 


Copyright © 2013 - 2021 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.