czsken
Přidat do oblíbených

Apartmány Palamida 1297-SD-MR-PO

Stát Chorvatsko
Region Střední Dalmácie
Riviéra Makarská Riviéra
Resort Podaca

od 223(osoba/noc)

Popis

  • Dům jen 150 m od moře
  • V letovisku krásné oblázkové pláže
  • Apartmány vybavené TV
  • Vybrané ubytovací jednotky mají klimatizaci
  • Parkování u domu
Od moře: 150 m
Vzdálenost od pláže: 240 m

Apartmány Palamida leží v letovisku Podaca na Makarské riviéře, 150 m od moře. Na nejbližší pláži se nachází bar, půjčovna lodí a sportovních potřeb, v blízkosti se nachází i FKK pláž. V domě jsou k dispozici pět komfortně zařízených apartmánů celkem pro 19 osob. Každá apartmán má balkon či terasu s posezením a výhledem na moře nebo do klidné ulice. Hosté zde rovněž mohou využívat gril. Apartmány Palamida přímo sousedí s apartmány Natalika, což se dá dobře využít při ubytování větších skupin.
Makarská riviéra je jednou z nejatraktivnějších částí Chorvatského pobřeží. Každého bezpochyby nadchne pohled z moře či z pláže na impozantní panorama pohoří parku přírody Biokovo, které se tyčí nad riviérou. Celá Makarská riviéra je lemována nádhernými oblázkovými plážemi a je zde spousta možností sportovního i kulturního vyžití. Milovníci horských túr zde mají opravdu široké možnosti menších i velmi náročných výletů, např. na nejvyšší vrchol Biokova Sveti Jure, nebo na nově otevřenou vyhlídku Skywalk (2020), ze které se otevírá nezapomenutelný pohled na okolní letoviska a ostrovy. Z blízkého Drveniku můžete podniknout řadu výletů loděmi podél pobřeží a na blízké dalmatské ostrovy. Během pobytu Vám také doporučujeme si udělat výlet do UNESCO destinací Dubrovnik nebo Mostar a Međugorje v Bosně a Hercegovině.


Copyright © 2013 - 2022 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.