czsken
Přidat do oblíbených

Apartmány Severina 1607-SD-MR-BX

Stát Chorvatsko
Region Střední Dalmácie
Riviéra Makarská Riviéra
Resort Brela

od 492(osoba/noc)

Popis

  • Dům jen 250 m od pláže
  • Komfortně vybavené apartmány
  • V letovisku krásné oblázkové pláže
  • Parkování u domu
  • V letovisku krásné oblázkové pláže
Od moře: 250 m
Vzdálenost od pláže: 250 m

Apartmány Severina se nacházejí 250 m od moře v přímořském letovisku Brela. Dům se nachází ve svahu v klidné části letoviska. Jsou zde k dispozici dva apartmány a jedno menší studio celkem pro 10 osob. Apartmány jsou renovované, mají komfortní vybavení a posezení na balkonu s krásným výhledem na moře a ostrov Brač. Wifi internet a klimatizace jsou zahrnuty v ceně. Příjemní a vstřícní majitelé rádi se vším poradí a také nabízí kvalitní domácí výrobky a víno.
Makarská riviéra je jednou z nejatraktivnějších částí Chorvatského pobřeží. Každého bezpochyby nadchne pohled z moře či z pláže na impozantní panorama pohoří parku přírody Biokovo, které se tyčí nad riviérou. Celá Makarská riviéra je lemována nádhernými oblázkovými plážemi a je zde spousta možností sportovního i kulturního vyžití. Milovníci horských túr zde mají opravdu široké možnosti menších i velmi náročných výletů, např. na nejvyšší vrchol Biokova Sveti Jure, nebo na nově otevřenou vyhlídku Skywalk (2020), ze které se otevírá nezapomenutelný pohled na okolní letoviska a ostrovy. Z blízké Makarské můžete podniknout řadu výletů loděmi podél pobřeží a na blízké ostrovy Střední Dalmácie. Během pobytu Vám doporučujeme jednodenní výlet do centra Dalmácie, UNESCO destinace města Split.


Copyright © 2013 - 2021 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.