czsken
Přidat do oblíbených

Autokemp Boban 793-SD-MR-GG

Stát Chorvatsko
Region Střední Dalmácie
Riviéra Makarská Riviéra
Resort Živogošće - Blato

od 180(osoba/noc)

Popis

  • Kemp jen 30 m od moře
  • Domácí mazlíčci za poplatek
  • Parkování u domu

Vítejte v našem krásném a útulném, soukromém autokempu Boban, který se nachází ve vzrostlém borovém háji na Makarské riviéře v Živogošće Dole a nabízí velice příjemném ubytování v dobře vybavených stanech Cordoba pro 4-6 osob, stanech Mallorca, Albena pro 6 osoby, Villa Silba pro 4 osoby a karavanech pro 4-5 osob.Máme zde i speciální místa pro obytné vozy, které si se svými přáteli postavíte proti sobě a vznikne vám dokonalé soukromí. Totéž můžete i se svými stany na místě, kde většinu dne bývá stín.
Při objednávce máte možnost výběru ubytování v našich stanech Cordoba, Koper až pro 5 osob, stanech Cordoba až pro 4 osoby nebo stanech Mallorca, Albena pro 6 osoby. Karavany jsou umístněné tak, aby vytvořily ideální prostředí pro dvě rodiny přátel. Vaši čtyřnozí miláčci zde můžou být s vámi. Zde se při příjezdu hlásíte na recepci nebo v karavanu delegáta, kde předložíte svůj voucher, vyřídíte formality ohledně pobytové taxy, vratné kauce za stan/karavan, obdržíte směrnice a delegát vás zavede na určené místo, kde si převezmete stan/karavan s vybavením dle inventáře.Také zde můžete postavit vlastní stan nebo karavan dle ceníku. Parkování vozidla je převážně v těsné blízkosti. Jsou zde dvoje toalety, WC, sprchy a umývárny ve vzdálenosti cca 30 m jsou udržovány stále v naprosté čistotě. Nejvzdálenější parcela od pláže cca 80 m. Celý autokemp je situován ve vzrostlém borovém háji. Osvětlení autokempu je i v noci velice příjemné.Náš autokemp zahájil svou první sezónu bez vybavených stanů v roce 2003 a nachází se v Živogošće hned za známým autokempem „DOLE“. Od roku 2005 dáváme našim hostům možnost ubytování v našich vybavených stanech a od sezóny 2008 i v karavanech. Restaurace je přímo u pláže, kde vás bude obsluhovat příjemný personál. Pro labužníky připravujeme grilované ryby, grilovaná masa, zeleninové saláty a různé jiné speciality.Stánek s ovocem a zeleninou je v blízkosti obchodu s potravinami cca 250 m otevřený od časných ranních hodin. V celém kempu je zákaz rozdělávání otevřeného ohně. O čistotu hygienických zařízení a celého kempu se stará úklidová služba, přesto budeme rádi, když nám ulehčíte práci s udržováním čistoty. Samostatné plážičky mezi skalisky pod piniemi vám umožní i opalování bez plavek.Máme zde i dostatečné sportovní vyžití – trampolíny pro děti i pro dospělé - jízdy na banánu, na kruhu za člunem i let s padákem. Tenisové kurty vzdálené cca 300 m je třeba předem objednat. Co se týká dalšího sportovního vyžití např. rafting nebo kanoing na řece Cetině, vše se dá objednat u delegáta.
Výlety můžete absolvovat individuálně nebo naším mikrobusem. Zajišťujeme také výlety na ostrovy Brač a Hvar lodí Calypso, která má klimatizovanou kajutu a bar. Transfer do Makarské je pro naše hosty zdarma. Jistě si vyberete i další výlety dle propagačních materiálů na recepci nebo informační desce u karavanu delegáta. Pro naše hosty máme v nabídce „Večírek s živou hudbou“, kde si pochutnáte na pečených makrelách, domácím vínu, několik druhů aperitivů, zeleninovém salátu, kávě z džezvy a desertu v horské vesničce Živogošće Strnj, vzdálené pouhý 1 km pěšky nebo 3,5 km autem. Máte možnost zapůjčení auta přímo v našem autokempu.


Copyright © 2013 - 2018 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.