czskpl
Přidat do oblíbených

Luxusní hotel ve Splitu iro-2253

Stát Chorvatsko
Oblast Střední Dalmácie
Region Split
Město Split
Podlahová plocha 494 m2

2 600 000 EUR

Stát Chorvatsko
Oblast Střední Dalmácie
Region Split
Město Split
Podlahová plocha 494 m2

2 600 000 EUR

Popis

  • Garáž:
  • Parkovací místo:
  • Přístup autem:
  • Ložnice: 11
  • Vzdálenost od moře: 300 m

Luxusní hotel ve Splitu, bazén, wellness, parkování, 300 m od moře a pláže...

Luxusní hotel ve Splitu

  • 300 m od moře a pláže
  • klimatizace (topení/chlazení)
  • voda, elektřina,
  • telefonní linka, internet
  • 10 parkovacích míst
  • rekonstrukce v r. 2017

Nabízíme k prodeji krásný hotel v atraktivní části Splitu, který se nachází pouhých 5 minut chůze od oblíbené pláže. Tato výjimečná nemovitost nabízí dokonalou kombinaci luxusu, komfortu, funkčnosti a její poloha umožňuje rychlý přístup k veškeré klíčové občanské vybavenosti – restaurace, kavárny, sportovní centra, obchody a lékárny.
Hotel se rozkládá na celkové ploše 494 m² a zahrnuje 11 prostorných ložnic, každá s vlastní koupelnou a moderním interiérem. Devět pokojů má terasu s přímým vstupem k venkovnímu bazénu.

V hotelu se dále nachází recepce, restaurace s kuchyní, finská sauna, jacuzzi, posilovna, 3 samostatné toalety pro hosty a personál, 2 sklady a prádelna.
Kromě venkovního bazénu a upravené zahrady je hostům k dispozici 6 venkovních parkovacích stání a 4 garážová stání.
Hotel je úspěšně pronajímán s vysokou mírou obsazenosti a pyšní se vynikajícími recenzemi hostů.


Využijte této jedinečné příležitosti a staňte se majitelem hotelu v jedné z nejžádanějších lokalit Chorvatska!




Copyright © 2013 - 2025 Jadran Reality, s.r.o., Powered by Digitální agentura DIGISHOCK

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.